O nas

o nas

Biuro sprzedaży nieruchomości – Gorzów Wielkopolski

Planujesz kupno swojego wymarzonego domu? Chcesz sprzedać mieszkanie? A może potrzebujesz działki budowlanej? Jeśli tak, doskonale trafiłeś! Jesteśmy profesjonalnym biurem sprzedaży nieruchomości zajmującym się pośredniczeniem w sprzedaży, zakupie i wynajmie mieszkań, domów, lokali użytkowych, obiektów handlowych, a także działek – zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Co nas wyróżnia? Jesteśmy fachowcami posiadającymi dużą wiedzę i doświadczenie w obrocie nieruchomościami. Prowadzone przez nas biuro sprzedaży mieszkań gwarantuje kompleksową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta, a także sprawne i bezpieczne przeprowadzenie transakcji. W naszej bazie ogłoszeń można znaleźć wiele interesujących budynków w dobrych lokalizacjach i atrakcyjnych cenach.

Chcesz kupić mieszkanie, dom lub inne lokum albo działkę? Interesuje Cię rynek pierwotny czy wtórny? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura sprzedaży nieruchomości usytuowanego w Gorzowie Wlkp. Na pewno każdy z Was znajdzie wymarzony lokal lub działkę dla siebie.

Moder Nieruchomości

Od czego zależy profesjonalna i rzetelna obsługa każdego z naszych Klientów?

Przede wszystkim od doświadczonej i wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Przedstawiamy Państwu kompetentną, stale zwiększającą swą wiedzę, obsługę Biura MODER Nieruchomości s.c..

Głównym celem Biura MODER Nieruchomości s.c. jest zadowolenie naszych przyszłych Klientów. Naszą pracę wykonujemy sumiennie, dokładnie, terminowo, w taki sposób by każda współpracująca z nami osoba była w pełni usatysfakcjonowana. Kilkuletnie doświadczenie na gorzowskim rynku pozwala nam oferować Państwu usługi najwyższej jakości.

Rynek nieruchomości znamy lepiej niż ktokolwiek inny, dlatego też doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, czego oczekują od nas współcześni Klienci. Pozwala nam to wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom i stale poszerzać ofertę naszego biura.

Służymy Państwu nie tylko doradztwem, ale również pomocą niezależnie od bieżącego etapu współpracy. Gwarantujemy wsparcie począwszy od początku, a skończywszy na pozytywnym zakończeniu transakcji. Dołącz do grona osób, które nam zaufało i ciesz się nieruchomością na miarę XXI wieku.

Zapraszamy do kontaktu 🙂

890+

PROPERTY LOCATIONS

100+

PROFESSIONAL AGENTS

230+

PROPERTIES FOR SELL

150+

PROPERTIES FOR RENT

Poznaj Nasz Zespół

Profesjonalistów z Pasją

Sławomir Moder

Tel.: +48 603 963 061
E-mail: slawomir@modernieruchomosci.pl

Ewelina Dawidowicz:

Tel.: +48 790 789 319
E-mail: ewelina@modernieruchomosci.pl