Nowoczesna Sprzedaż Nieruchomości

MODER Nieruchomości to biuro stworzone przez dwójkę pasjonatów o nieco różniącym się podejściu do nieruchomości, które przez kilka lat wspólnych działań pozwoliło wypracować stabilną i trwałą pozycję na rynku.

Duet tworzony przez MODER Nieruchomości to gwarancja powodzenia każdej transakcji dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku gorzowskim podpartym szeroką wiedzą merytoryczną.
To co nas wyróżnia, to nowatorskie podejście do sprzedaży nieruchomości z wykorzystaniem najnowszych technik.

Home Staging

Prawdopodobnie jako pierwsi wprowadziliśmy w Gorzowie technikę przygotowywania mieszkań do sprzedaży zwaną Home Staging-iem. W telegraficznym skrócie metoda ta polega na umiejętnym zaaranżowaniu nieruchomości poprzez kosmetyczne zmiany mające uwydatnić jej walory. Z liczbą zbliżającą się do 50 zrealizowanych projektów, jesteśmy przekonani o skuteczności tej metody prezentacji nieruchomości. Aby jednak lepiej zobrazować efekty naszych działań, zachęcamy do zapoznania się z kilkoma naszymi realizacjami:

Profesjonalne sesje fotograficzne

Mamy świadomość, że proces decyzyjny przy zakupie nieruchomości w 90 % odbywa się już na etapie przeglądania ofert w internecie. A jak najłatwiej wyróżnić się spośród setek innych ogłoszeń? Oczywiście profesjonalnymi zdjęciami. W naszym biurze dysponujemy dedykowanym fotografii wnętrz sprzętem oraz oprogramowaniem, które w połączeniu ze zdobytą na szkoleniach wiedzą pozwoli nam wydobyć z Twojej nieruchomości te walory, które najbardziej zachęcą do jej oglądania na żywo…

Prezentacje wideo

…mamy jednak XXI wiek i czasem same zdjęcia nie wystarczą. Dlatego standardem w naszej agencji stały się już prezentacje wideo, które z powodzeniem realizujemy od początku działania naszego biura. Dziedzina krótkich filmów reklamowych nieruchomości jest rozwojowa, dlatego my również cały czas dopasowujemy nasze filmy do bieżących trendów. Przykład jednego z naszych klipów znajduje się poniżej:

Ekspresowe umowy

Po blisko 6 latach stosowania pionierskich rozwiązań, jesteśmy przekonani o swojej skuteczności. Pozwala to nam pracować na podstawie ekspresowych umów pośrednictwa z terminem trwania liczonym w miesiącach a nie w latach.

Certyfikat energetyczny gratis

Jak można łatwo wywnioskować, lubimy innowacyjne rozwiązania. Nie zmienia to jednak faktu, że podstawą naszych działań jest bezpieczeństwo transakcji. Dlatego właśnie bardzo skrupulatnie podchodzimy do wszelkich formalności zarówno na etapie organizowania transakcji, jak i podczas czynności posprzedażowych.
Jednym z często bagatelizowanych obowiązków sprzedających wobec nabywców ich nieruchomości, jest konieczność przekazania przy KAŻDEJ transakcji tzw. certyfikatu energetycznego.
Dlatego właśnie, aby nie narażać klientów naszego biura na przykre konsekwencje niewywiązania się z zapisów ustawy o charakterystyce energetycznej budynków, do każdej zrealizowanej umowy pośrednictwa w sprzedaży “na wyłączność” oferujemy certyfikat energetyczny GRATIS!
A jeśli chciałbyś zgłębić temat świadectw energetycznych, zapraszamy do jednego z artykułów na naszym blogu: Świadectwa energetyczne w świetle nowych przepisów.

Poznaj nas bliżej

Teraz już wiesz, że w biurze MODER Nieruchomości wykonujemy wiele czynności aby jak najefektywniej pomóc Ci w sprzedaży. Istnieją jednak również inne, niż wspomniane powyżej, narzędzia o których chętnie opowiemy podczas niezobowiązującego spotkania przy dobrej kawie.
Poświęć nam chwilę na rozmowę, a my w zamian wyręczymy Cię z wszelkich obowiązków przy sprzedaży Twojej nieruchomości. Serdecznie zapraszamy!
Sławomir Moder

Sławomir Moder

Ewelina Dawidowicz

Ewelina Dawidowicz

Skontaktuj się z nami