Obiekt Komercyjny Deszczno, 12/4058/OOS

- / Deszczno / Lubuskie / PL
1 700 000 zł

Obiekt Komercyjny Deszczno ,

Przegląd

  • Cena za m2: 3.45PLN
  • Miejscowość: Deszczno
  • Rodzaj budynku: Gospodarstwo rolne
  • Stan prawny: Własność
  • Powierzchnia: 493000m2
  • Powierzchnia działki: 4.93m2

Obiekt Komercyjny Deszczno

Na sprzedaż gospodarstwqo rolne – hodowla gęsi położone w gminie Deszczno, 14 km od Gorzowa Wlkp., 3,5 km od drogi krajowej nr 22.

Nieruchomość stanowi grunt o powierachn 4,93 ha, składający się z dwóch działek zabudowany w części południowej budynkami gospodarczymi oraz nieruchomością mieszkalną według opisu poniżej.

Nieruchomości stanowiące obiekty gospodarcze służące obecnie do hodowli gąsi:

- wiaty hodowlane budowane ok 2000 roku o łącznej powierzchni 1550 mkw.;
- hala wykorzystywana wylęgarnia o powierzchni 640 mkw.;
- budynek magazynowy o powierzchni 200 mkw., z wygospodarowaną w południowej części obiektu powierzchnią na samodzielne mieszkanie pracownicze;
- wiata murowana o powierzchni 70 mkw.

Przy wjeździe na posesję zlokalizowano wolnostojący budynek jednorodzinny wybudowany pod koniec lat 70-tych. Nieruchomość oferuje 5 pokoi, oddzielną kuchnię oraz łazienkę razem z WC. Całość rozlokowana na dwóch kondygnacjach zajmuje powierzchnię 220 mkw. Budynek w całości wyremontowany wraz z wymianą stolarki okiennej i ocieplony styropianem o grubości 10 cm około 2 lata temu.

W okolicach 2000 roku, do domu dobudowano dodatkową parterową część mieszkalną o powierzchni 120 mkw. Na powierzchnię składają się tu 3 pokoje, oddzielna kuchnia oraz łazienka razem z WC. Przy wejściu do budynku znajduje się oranżeria ze stołem biesiadnym. Budynek posiada oddzielne, niezależne wejście.

Kolejnymi budynkami na zlokalizowanymi na działce, są budynki garażowe z bramami segmentowymi o powierzchniach 45 i 60 mkw. W sumie oferują one 5 miejsc postojowych.

Posesja, szczególnie w okolicy mieszkaniowej zagospodarowana została licznymi nasadzeniami wyłożona polbrukiem lub wybetonowana.

Gospodarstwo znajduje się w ciągłej produkcji, której potencjał gwarantuje obroty znacznie przewyższające oferowaną cenę zakupu. Hodowla otrzymała wiele nagród i wyróżnień branżowych. Uwaga, istnieje możliwość asekuracji przyszłego inwestora przy przejęciu hodowli przez obecnych właścicieli.

Serdecznie zapraszamy na oględziny nieruchomości na miejscu!

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy także na naszą stronę: modernieruchomosci.pl

Moder Nieruchomości s.c.
ul. Chrobrego 24
66-400 Gorzów Wlkp.

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU DOGODNYCH WARUNKÓW KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY KILKUDZIESIĘCIU BANKÓW.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Szczegóły nieruchomości:

ID: IH-12/4058/OOS
Typ: Obiekty
Statusy: Sprzedaż
Rozmiar obszaru:: 493000 m²

Dodatkowe Szczegóły:

Prąd: Tak

Adres nieruchomości:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
- / Deszczno / Lubuskie / PL