Przegląd
Mieszkanie ul. Bolesława Krzywoustego, Gorzów Wielkopolski Śródmieście
PRZESTRONNE MIESZKANIE 3 POKOJOWE W ZADBANEJ KAMIENICY W ŚRÓDMIEŚCIU !
Przedmiotem oferty jest atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 75,7 m2 umiejscowiony na drugim piętrze 3 piętrowej kamienicy wzniesionej przed 1939 r. Lokalizacja obfitująca w zaplecze handlowo-usługowe. Przed budynkiem ogólne dostępne miejsca parkingowe.
Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, gabinetu ,przedpokoju oraz łazienki z WC. Mieszkanie bardzo czyste i zadbane, wykończone materiałami bardzo dobrej jakości. Nieruchomość w pełni umeblowana i wyposażona. Kuchnia w zabudowie ze zmywarką, w łazience pralka. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. Okna PCV. Mieszkanie posiada balkon.
Opłaty: Czynsz najmu 1500 zł + 1229,52zł/2 osoby czynsz należny zarządcy ( ogrzewanie, fundusz remontowy ).Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Najemca opłaca energię według wskazań liczników oraz TV i internet na podstawie umów zawartych z dostawcą.
Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu wraz z opłatami.
Serdecznie zapraszamy do osobistej weryfikacji oferty !
Zapraszamy również do naszego biura przy ul. Chrobrego 24 w Gorzowie oraz na naszą stronę internetową www.modernieruchomosci.pl, gdzie znajdziecie Państwo więcej ciekawych ofert.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
ul. Józefa Chełmońskiego / Gorzów Wielkopolski / Lubuskie / PL
ul. Władysława Grabskiego / Gorzów Wielkopolski / Lubuskie / PL
ul. kard. Stefana Wyszyńskiego / Gorzów Wielkopolski / Lubuskie / PL