Lokal os. Słoneczne Gorzów Wielkopolski, ul. Mała, 23/4058/OLW

ul. Mała / Gorzów Wielkopolski / Lubuskie / PL
4 000 zł

Lokal Gorzów Wielkopolski os. Słoneczne, ul. Mała,

Przegląd

  • Cena za m2: 20PLN
  • Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
  • Stan prawny: Własność
  • Rok budowy: 2010
  • Powierzchnia: 200m2
  • Stan nieruchomości: Bardzo dobry
  • Piętro: 1

Lokal ul. Mała, Gorzów Wielkopolski os. Słoneczne

Do wynajęcia powierzchnia biurowo/usługowa zlokalizowana na pierwszym piętrze wolnostojącego sklepu ogrodniczego zlokalizowanego przy ul. Małej w Gorzowie.

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, wybudowana w 2010 roku. Działka, na której położony jest budynek oferuje prywatny parking dla klientów.

Oferowana do wynajęcia powierzchnia zlokalizowana jest na poddaszu, które charakteryzują minimalne skosy oraz duża ilość przeszkleń. Do lokalu prowadzi osobne, niezależne od prowadzonego sklepu wejście.

Na stanowiącą ofertę powierzchnię blisko 200 mkw. składają się dwa największe pomieszczenia, mogące funkcjonować np. jako sale konferencyjne/szkoleniowe oraz dwa mniejsze pomieszczenia mogące stanowić np. biura. Na oferowanej kondygnacji znajdują się także wyposażona kuchnia oraz oddzielnie łazienka i WC.
Wszystkie pomieszczenia dostępne są z dużego hallu wyposażonego w pakowna szafę w zabudowie.

Nieruchomość oferuje bardzo dobry standard. Ściany i sufity gładzone i malowane, na podłogach wykładziny, panele lub terakota.

Budynek posiada wspólny system centralnego ogrzewania dla obu pięter a cena najmu zawiera już opłaty za ogrzewanie. Ciepła woda z podgrzewacza elektrycznego z zasobnikiem. Doliczyć należy ryczałtową opłatę za wodę w wysokości 100 zł/mc oraz opłaty za zużycie prądu wg wskazań osobnego licznika.

Serdecznie zapraszamy na oględziny nieruchomości na miejscu!

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy także na naszą stronę: modernieruchomosci.pl

MODER Nieruchomości
ul. Chrobrego 24
66-400 Gorzów Wlkp.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Szczegóły nieruchomości:

ID: IH-23/4058/OLW
Typ: Lokale
Statusy: Wynajem
Rozmiar obszaru:: 200 m²
Rok Budowy: 2010

Adres nieruchomości:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
ul. Mała / Gorzów Wielkopolski / Lubuskie / PL