Działka Łośno, ul. Ptasia, 233/4058/OGS

ul. Ptasia / Łośno / Lubuskie / PL
118 750 zł

Działka Łośno , ul. Ptasia,

Przegląd

  • Cena za m2: 95PLN
  • Miejscowość: Łośno
  • Powierzchnia działki: 1250m2
  • Kształt działki: Prostokąt

Działka ul. Ptasia, Łośno

DZIAŁKAI BUDOWLANA POŁOŻONA W OTULNIE LASU.

Nieruchomość o powierzchni 1250 mkw. położona w miejscowości Łośno gmina Kłodawa.

Działka o regularnym kształcie  zbliżonym do prostokąta o  płaskim ukształtowaniu pionowym, częściowo zadrzewiona. 

Grunt malowniczo położony w sąsiedztwie nowo powstających domów jednorodzinnych. Bardzo spokojne miejsce, amatorzy pieszych i rowerowych wędrówek na pewno docenią bliskość lasu (50 i 200m), jeziora Lubie (3 km )a także licznych szlaków wędrownych Barlinecko- Gorzowskiego Parku Krajobrazowego oraz Puszczy Gorzowskiej. Miłośnicy jazdy konnej mogą skorzystać z usług małej stadniny koni oddalonej o 400 m.

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (symbol 1MN-1MN-48) jako teren planowanej zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej z możliwością lokalizacji na działce wolnostojących garaży i budynków gospodarczych. Łączna powierzchnia zabudowy do 30% powierzchni działki. Wysokość zabudowy mieszkaniowej do 8,5, w tym do dwóch kondygnacji naziemnych, przy czym ostatnia kondygnacja to poddasze. Dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachowych od 25- 45 stopni. 

Nieruchomość, położona  przy częsciowo utwardzonej gminnej drodze gruntowej. Główny wodociąg znajduje się przy ul. Wichrowej(przy działce projektowane przyłącze). Prąd w ulicy Ptasiej. Odprowadzenie nieczystości do zbiorników bezodpływowych lub do przydomowych oczyszczalni ścieków.

Łośno to niezwykle urokliwa wieś oddalona 16 km od Gorzowa Wielkopolskiego do której dojedziemy nowo wyremontowaną drogą asfaltową. W miejscowości znajdują się sklepy oraz komunikacja MZK. Natomiast Gmina Kłodawa jest jedną z najlepiej prosperujących pod-gorzowskich gmin.
 
UWAGA - w ofercie także działki  o wielkości 1250 i 1513  m2, położone przy ul. Orlej. 

Serdecznie zapraszamy na oględziny nieruchomości - miejsce jest urocze- zakochacie się w nim Państwo od pierwszego wejrzenia!

W celu uzyskania informacji o prezentowanej lub innych działkach zapraszamy do naszego biura przy ul. Chrobrego 24 w Gorzowie a także na naszą stronę: modernieruchomosci.pl

MODER Nieruchomości
ul. Chrobrego 24
66-400 Gorzów Wlkp.

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU DOGODNYCH WARUNKÓW KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY KILKUDZIESIĘCIU BANKÓW.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Podoba Ci się jak przygotowaliśmy tą ofertę? Jeżeli PLANUJESZ SPRZEDAŻ SWOJEJ NIERUCHOMOŚCI i chcesz aby Twoje ogłoszenie było przygotowane w podobnym standardzie, zadzwoń do nas: 790 789 319, 603 93 061 !

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Szczegóły nieruchomości:

ID: IH-233/4058/OGS
Typ: Działki
Statusy: Sprzedaż
Rozmiar obszaru:: 1250 m²
Wielkość terenu:: 1250

Adres nieruchomości:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
ul. Ptasia / Łośno / Lubuskie / PL