Działka Janczewo, 242/4058/OGS

- / Janczewo / Lubuskie / PL
80 000 zł

Działka Janczewo ,

Przegląd

  • Cena za m2: 79.76PLN
  • Miejscowość: Janczewo
  • Powierzchnia działki: 1003m2
  • Przeznaczenie działki: Budowlana
  • Kształt działki: Prostokąt

Działka Janczewo

Nieruchomość o powierzchni 1003 mkw. położona przy ul. Długiej w miejscowości Janczewo (Kolonia) gm. Santok.

Działka o regularnym kształcie prostokąta oraz płaskim ukształtowaniu pionowym. Teren w całości niezadrzewiony, przygotowany do rozpoczęcia inwestycji. Działka w całości ogrodzona metalową siatką rozpiętą na drewnianych słupach.

Obszar, na którym położona jest oferowana działka, objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem dla zabudowy mieszkaniowej indywidualnej lub bliźniaczej. Maksymalna powierzchnia zabudowy działki - 30 %, dachy o nachyleniu 25-45º. Dopuszcza się realizacje garaży wbudowanych lub dobudowanych do budynków mieszkalnych. Dopuszcza się także budowę maksymalnie 2 budynków gospodarczych, garażowych lub gospodarczo-garażowych o łącznej powierzchni zabudowy do 80 m².

W cenie działki zawarta jest cala dokumentacja projektowa wraz z adaptacją dla parterowego domu jednorodzinnego MOKKA 6 wg. projektu pracowni EXTRADOM.

Dla działki obowiązuje wciąż aktualne pozwolenie na budowę, które pozwoli na praktycznie natychmiastowe rozpoczęcie prac budowlanych!

Dogodny dojazd do działki zapewnia bardzo dobrej jakości asfaltowa droga powiatowa oraz w dalszej części ok. stumetrowy odcinek drogi wewnętrznej, w której udział sprzedawany będzie wraz z działką (udział wliczony jest w cenę działki). W drodze powiatowej zlokalizowane zostały media w postaci wody, kanalizacji oraz gazu.

Oferowana działka posiada przyłącze energii elektrycznej, szafka elektryczna znajduje się już na granicy nieruchomości.

Atutem oferty jest położenie, w sąsiedztwie ciągle rozwijającego się osiedla domów jednorodzinnych wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej. Obszar położony w pobliżu lasu oraz mnogich terenów spacerowych a jednocześnie w odległości jedynych 15 km od centrum Gorzowa.

Uwaga, w sąsiedztwie dostępne są również inne grunty - w celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy na oględziny nieruchomości na miejscu.

W celu uzyskania informacji o prezentowanej lub innych działkach zapraszamy do naszego biura przy ul. Chrobrego 24 w Gorzowie a także na naszą stronę: modernieruchomosci.pl

MODER Nieruchomości
ul. Chrobrego 24
66-400 Gorzów Wlkp.

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU DOGODNYCH WARUNKÓW KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY KILKUDZIESIĘCIU BANKÓW.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Podoba Ci się jak przygotowaliśmy tą ofertę? Jeżeli PLANUJESZ SPRZEDAŻ SWOJEJ NIERUCHOMOŚCI i chcesz aby Twoje ogłoszenie było przygotowane w podobnym standardzie, zadzwoń do nas: 603 963 061, 790 789 319!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Szczegóły nieruchomości:

ID: IH-242/4058/OGS
Typ: Działki
Statusy: Sprzedaż
Rozmiar obszaru:: 1003 m²
Wielkość terenu:: 1003

Adres nieruchomości:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
- / Janczewo / Lubuskie / PL