Dom Trzebiszewo, 126/4058/ODS

- / Trzebiszewo / Lubuskie / PL
299 000 zł
Domy
4 Pokoje
1 Łazienki
120 m²

Dom Trzebiszewo ,

Przegląd

  • Cena za m2: 2491.67PLN
  • Miejscowość: Trzebiszewo
  • Stan prawny: Własność
  • Powierzchnia: 120m2
  • Powierzchnia działki: 5000m2
  • Liczba pokoi: 4
  • Typ kuchni: Otwarta

Dom Trzebiszewo

REZERWACJA

Przedmiotem oferty jest jednorodzinny, wolnostojący dom zlokalizowany w miejscowości Trzebiszewo, gm. Skwierzyna.

Nieruchomość o powierzchni użytkowej 120 mkw., położona na dużej 50-arowej działce zagospodarowanej w części pod budynek mieszkalny oraz budynki gospodarcze oraz w części na cele rolnicze.

Budynek mieszkalny stanowi przedwojenny dom jednorodzinny wybudowany w technologii tradycyjnej z tzw. czerwonej cegły, z dwuspadowym dachem pokrytym dachówką.

Dom oferuje 4 różnej wielkości pokoje, przechodnią kuchnię z tradycyjnym piecem, łazienkę razem z WC a także sporej wielkości przedpokój z miejscem na piec na paliwo stałe.

Budynek posiada dostęp do mediów takich jak prąd i siła czy sieć wodociągowa. Na działce zlokalizowano szambo o pojemności 6000 l.

Za kwestię ogrzewania odpowiada układ centralnego ogrzewania obejmujący swoim działaniem cały dom poza jednym z pokoi. Ogrzewanie oparte jest o tradycyjny piec na paliwo stałe. W pokoju bez instalacji centralnego ogrzewania zlokalizowany jest piec kaflowy.
W obrębie łazienki zainstalowano bojler na ciepłą wodę.

Nieruchomość wymaga przeprowadzenia prac remontowych, jednak ze względu na powierzchnię oraz układ pomieszczeń oferuje duży potencjał oraz szerokie możliwości zagospodarowania.

Na działce znajdują się także trzy budynki gospodarcze. Dwa z nich służą obecnie jako garaże dla sprzętu rolniczego oraz przestrzeń na skład opału - ich powierzchnie zabudowy to 242 i 248 mkw.

Trzeci budynek wykorzystywany jest częściowo jako tzw. "pokój letni" wraz z pomieszczeniem mogącym zostać zagospodarowanym jako tzw. "kuchnia letnia" oraz w części jako powierzchnia magazynowa. Jego powierzchnia zabudowy to 119 mkw.

W tylnej części, za budynkami gospodarczymi, działka wykorzystywana jest obecnie na uprawy rolne.

Nieruchomość godna uwagi również ze względu na lokalizację w niewielkiej miejscowości Trzebiszewo w odległości jedynych 20 minut autem od Gorzowa Wlkp. oraz Skwierzyny.

Serdecznie zapraszamy na oględziny nieruchomości na miejscu!

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy także na naszą stronę: modernieruchomosci.pl

MODER Nieruchomości
ul. Chrobrego 24
66-400 Gorzów Wlkp.

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU DOGODNYCH WARUNKÓW KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY KILKUDZIESIĘCIU BANKÓW.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Szczegóły nieruchomości:

ID: IH-126/4058/ODS
Typ: Domy
Statusy: Sprzedaż
Pokoje: 4
Łazienki: 1
Rozmiar obszaru:: 120 m²
Wielkość terenu:: 120

Adres nieruchomości:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
- / Trzebiszewo / Lubuskie / PL