Dom Przemysław, 162/4058/ODS

- / Przemysław / Lubuskie / PL
699 000 zł
Domy
4 Pokoje
176 m²

Dom Przemysław ,

Przegląd

  • Cena za m2: 3177.27PLN
  • Miejscowość: Przemysław
  • Stan prawny: Własność
  • Rok budowy: 1889
  • Powierzchnia: 176m2
  • Powierzchnia działki: 50000m2
  • Liczba pokoi: 4
  • Typ kuchni: Oddzielna

Dom Przemysław

Przedmiotem oferty jest duży, jednorodzinny dom wolnostojący wraz z budynkami o przeznaczeniu dla produkcji rolnej.

Nieruchomość położona jest na działkach o powierzchni niecałych 6 hektarów, a przedmiotem oferty jest sprzedaż domu wraz z widocznymi na zdjęciach budynkami na działce o powierzchni 50 arów. Działka zostanie wydzielona geodezyjnie na indywidualnie ustalonych z nabywcą warunkach. Termin wykonania podziału geodezyjnego to ok. 3 - 4 tygodnie. Istnieje możliwość zakupu większej ilości gruntu - szczegóły do ustalenia w biurze.

Oferowany do sprzedaży dom, to wybudowany w okolicach 1920 roku dom w technologii tradycyjnej o powierzchni zabudowy 220 mkw. Nieruchomość dla celów mieszkalnych ma zagospodarowaną powierzchnię na parterze budynku, na którą składają się cztery pokoje, łazienka razem z WC oraz oddzielna kuchnia. W pozostałej części parteru budynku znajduje się powierzchnia nieogrzewana, która wymaga adaptacji na cele mieszkalne.

Dom posiada duży strych z wydzielonymi pokojami który po wykonaniu odpowiedniej adaptacji zapewni dodatkową powierzchnię zbliżoną do powierzchni parteru dzięki minimalnym skosom.

Budynek wymaga przeprowadzenia prac remontowych/adaptacyjnych. jednak posiada zamontowane na parterze okna w standardzie PCV oraz wymienione ok 10 lat temu pokrycie dachu, które wykonane jest z blachodachówki.

Nieruchomość posiada przyłącze mediów w postaci gminnego wodociągu oraz prądu. Na działce zlokalizowano szambo.

Na terenie działki znajdują się także budynki gospodarcze jak wolnostojący, murowany garaż, stodoła oraz zadaszona wiata.

Serdecznie zapraszamy na oględziny nieruchomości na miejscu. Nieruchomość idealnie nadaje się dla celów produkcji rolnej, lub z powodzeniem może zostać przekształcona np. na agroturystykę.

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy także na naszą stronę: modernieruchomosci.pl

MODER Nieruchomości
ul. Chrobrego 24
66-400 Gorzów Wlkp.

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU DOGODNYCH WARUNKÓW KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY KILKUDZIESIĘCIU BANKÓW.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Podoba Ci się jak przygotowaliśmy tą ofertę? Jeżeli PLANUJESZ SPRZEDAŻ SWOJEJ NIERUCHOMOŚCI i chcesz aby Twoje ogłoszenie było przygotowane w podobnym standardzie, zadzwoń do nas: 603 963 061, 790 789 319!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Szczegóły nieruchomości:

ID: IH-162/4058/ODS
Typ: Domy
Statusy: Sprzedaż
Pokoje: 4
Rozmiar obszaru:: 176 m²
Rok Budowy: 1889

Dodatkowe Szczegóły:

Garaż: Tak

Adres nieruchomości:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
- / Przemysław / Lubuskie / PL