Dom Nowiny Wielkie, ul. Leśna, 161/4058/ODS

ul. Leśna / Nowiny Wielkie / Lubuskie / PL
445 000 zł
Domy
4 Pokoje
84 m²

Dom Nowiny Wielkie , ul. Leśna,

Przegląd

  • Umeblowanie: Możliwe
  • Cena za m2: 5297.62PLN
  • Miejscowość: Nowiny Wielkie
  • Stan prawny: Własność
  • Rok budowy: 1930
  • Powierzchnia: 84m2
  • Powierzchnia działki: 1863m2
  • Liczba pokoi: 4
  • Typ kuchni: Otwarta

Dom ul. Leśna, Nowiny Wielkie

Przedmiotem oferty jest wybudowany w latach 30-tych XX wieku, dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy w miejscowości Nowiny Wielkie, przy ul. Leśnej.

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana została na sporej działce o powierzchni 1863 mkw., charakteryzującej się podziałem na dwie części:

dziedziniec budynku o powierzchni około 8 arów oraz spory sad z drzewami owocowymi o powierzchni około 10 arów.
Całość terenu została ogrodzona - od frontu oraz prawej strony płotem drewnianym, a w kolejnej części siatką ogrodzeniową rozpiętą na metalowych słupkach.

W pierwszej części posesji, zlokalizowane zostały budynki gospodarcze, w tym m.in. murowana stodoła o powierzchni zabudowy 111 mkw., w której znajduje się kuchnia letnia.

Czołowy element prezentowanej oferty stanowi wolnostojący dom jednorodzinny z możliwym do zagospodarowania poddaszem.
Wybudowany w technologii tradycyjnej z cegły ceramicznej z dachem dwuspadowym pokrytym dachówką. Elewacja domu została w całości ocieplona styropianem o grubości 8 cm. W okresie około 10 lat temu w budynku wykonano remont dachu z wymianą dachówki na nową.

Obecna powierzchnia użytkowa budynku to 84 mkw.
Na parterze zlokalizowano 3 pokoje, przejściową kuchnię oraz oddzielne łazienkę i WC, położone w sieni. Na poddaszu oprócz strychu, z typową dla poniemieckich budynków wędzarnią, zlokalizowano także dodatkowy pokój.

Nieruchomość oferuje dostęp do podstawowych mediów jak energia elektryczna wraz z siłą, wodociąg oraz sieć gazowa. Odprowadzenie nieczystości odbywa się obecnie do zlokalizowanego na działce zbiornika bezodpływowego o pojemności ok 8 m.

Nieruchomość posiada dwa niezależne źródła ogrzewania, są to: zlokalizowany w piwnicy tradycyjny piec na paliwo stałe, z zasobnikiem ciepłej wody oraz  dostępny z przedpokoju dwufunkcyjny piec gazowy.

Dom wymaga przeprowadzenia prac adaptacyjnych wewnątrz, jednocześnie oferuje tradycyjne elementy jak oryginalne drzwi, które przy odpowiedniej restauracji pozwolą zachować wyjątkowy charakter nieruchomości niedostępny dla nowego budownictwa.

Dom położony jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.
Nowiny Wielkie, to miejscowość z dostępem do placówek oświaty, jak szkoła podstawowa czy przedszkole oraz z zapleczem handlowo usługowym, również większych sieci, jak dostępny tutaj market sieci Dino. Jednocześnie to także lokalizacja zapewniająca szybkie połączenie z większymi miejscowościami jak Gorzów Wlkp., czy Kostrzyn nad Odrą, również z wykorzystaniem komunikacji PKP dzięki położeniu w zasięgu 6 min. pieszo stacji kolejowej.

Serdecznie zapraszamy na oględziny domu na miejscu!

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy także na naszą stronę: modernieruchomosci.pl

Moder Nieruchomości s.c.
ul. Chrobrego 24
66-400 Gorzów Wlkp.

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU DOGODNYCH WARUNKÓW KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY KILKUDZIESIĘCIU BANKÓW.

Świadectwo charakterystyki energetycznej - zapotrzebowanie na energię:

EU - użytkową (kWh/m2*rok): 169.50; EK - końcową (kWh/m2*rok): 346.98; EP - nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 386.35; EC02 - Wielkość emisji CO2 (t C02/m2*rok): 0.12;

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Szczegóły nieruchomości:

ID: IH-161/4058/ODS
Typ: Domy
Statusy: Sprzedaż
Pokoje: 4
Rozmiar obszaru:: 84 m²
Wielkość terenu:: 84
Rok Budowy: 1930

Adres nieruchomości:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
ul. Leśna / Nowiny Wielkie / Lubuskie / PL